Εύκολος Προγραμματισμός Ραντεβού
Visit our web site
Nikos Neofotistos,Plastic Surgeon
Follow n_neofotistos on Twitter Ask me about Plastic Surgery on Quora Find me on Linked In our videos on youtube Join our Facebook Group
Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Αποκατάσταση μετεγχειρητικής κήλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Αποκατάσταση μετεγχειρητικής κήλης

Δημοσίευση  Margi_Poul Την / Το 15/1/2012, 21:24

Όπως ήδη γνωρίζετε γιατρέ, έπειτα από μια περιπέτεια με πολλά προβλήματα υγείας από την γέννησή μου αποφάσισα να κάνω πλαστική για την αποκατάσταση των ουλών. Από τα χειρουργεία που έκανα όταν ήμουν ακόμη νεογέννητο στο Καραμανδάνειο της Πάτρας προκλήθηκε μια κήλη. Την κήλη αυτή αφαίρεσα πριν δύο χρόνια στην πρώτη πλαστική επέμβαση που έκανα. Παρόλα αυτά, το σημείο αυτό της κοιλιάς που υπήρχε η κήλη είναι ακόμη διογκωμένο, ευτυχώς όχι όπως ήταν πρώτα. Θα ήθελα να μάθω αν πρόκειται να αποκατασταθεί πλήρως με το πέρασμα του καιρού ή χρειάζεται κάτι άλλο. Ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια!

Margi_Poul

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012
Τόπος : Καλαμάτα, Μεσσηνία

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Αποκατάσταση μετεγχειρητικής κήλης

Δημοσίευση  Admin Την / Το 16/1/2012, 10:51

Δυστυχώς δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημά σας αυτό χωρίς να σας έχω δει και εξετάσει.
Ο πιο αρμόδιος να απαντήσει στο ερώτημα για το αν θα ξεφουσκώσει είναι ο συνάδελφος που σας έκανε την επέμβαση, ο οποίος είναι ο μόνος που γνωρίζει ακριβώς τι σας έχει κάνει και συνεπώς μπορεί να προβλέψει την πορεία της νόσου.

210-6456532
www.neofotistos.gr
www.plastiki-x.blogspot.com
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Τόπος : Αθήνα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.neofotistos.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης