Εύκολος Προγραμματισμός Ραντεβού
Visit our web site
Nikos Neofotistos,Plastic Surgeon
Follow n_neofotistos on Twitter Ask me about Plastic Surgery on Quora Find me on Linked In our videos on youtube Join our Facebook Group
Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Laser ή καυτηριασμός για αφαίρεση σπίλων?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Laser ή καυτηριασμός για αφαίρεση σπίλων?

Δημοσίευση  dimitrios Την / Το 17/1/2011, 20:14

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΛΙΩΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΛΕΙΖΕΡ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ? ΟΙ ΕΛΙΕΣ ΣΒΗΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΜΙΑ ΕΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ? ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ Η ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΞΥΡΙΖΟΜΑΙ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΤΡΙΧΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΔΙΑ

dimitrios

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2011

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Laser ή καυτηριασμός για αφαίρεση σπίλων?

Δημοσίευση  Admin Την / Το 17/1/2011, 20:16

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ το Laser για την αφαίρεση των σπίλων(ελιών) για διάφορους λόγους και προτιμώ άλλες μεθόδους όπως ο καυτηριασμός ή η χειρουργική αφαίρεση. Την καλύτερη απάντηση έτσι και αλλιώς θα μπορούσε να σου την δώσει μόνο ο γιατρός σου που ξέρει ακριβώς τι σου έχει κάνει και θα ήταν λάθος να σου δώσω μια δική μου εκτίμηση χωρίς καν να σε έχω δει.Αυτό που μπορώ με σιγουριά να σου πω είναι, οτι αν ενας σπίλος εχει αφαιρεθεί πλήρως, δεν θα ξαναεμφανιστεί, δεν θα πολλαπλασιαστεί και δέν είναι επικίνδυνο.

210-6456532
www.neofotistos.gr
www.plastiki-x.blogspot.com
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Τόπος : Αθήνα

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.neofotistos.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης